KROKUS

Policyjny Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy

"Krokus" to idealne miejsce na wypoczynek i szkolenia, położony w malowniczej okolicy nad Morzem Bałtyckim i jeziorem Jamno. Nasz ośrodek jest oddalony od miejskiego zgiełku, w otoczeniu sosnowego lasu.

Dysponujemy salami konferencyjnymi z pełnym wyposażeniem audiowizualnym, mogącymi pomieścić od 20 do 150 osób. Zapewniamy również catering, obsługę kelnerską oraz kompleksową oprawę wydarzeń.

Mielno, w dolnej części nasz ośrodek

Wejście bezpośrednio z naszych terenów na plażę.

Domki Campingowe i teren zielony

Zdjęcie z drona naszego terenu

Bezpośrednio nad morzem

Domki campingowe - widać w jak niewielkiej odległości znajduje się plaża.

Plaża

Czeka na Państwa wyjątkowy atut – bezpośredni dostęp do złocistych, piaszczystych plaż Morza Bałtyckiego. Wyobraźcie sobie przyjemność wypoczynku na plaży, do której można dostać się w kilka chwil, przechodząc prosto z komfortowego zakwaterowania. Nasza lokalizacja to synonim nieograniczonej swobody i możliwość korzystania z morskich kąpieli oraz słonecznych dni bez dodatkowego wysiłku

Natura

Otoczenie bujnych drzew i bliskość Morza Bałtyckiego stwarzają idealne warunki do regeneracji i relaksu. Tu, gdzie powietrze jest nasycone jodem, każdy spacer brzegiem morza czy wśród przybrzeżnych lasów staje się zdrową przyjemnością. A magia obserwowania wschodów i zachodów słońca nad morzem sprawia, że każda chwila spędzona w naszym ośrodku pozostanie niezapomnianym wspomnieniem.

Domowa Kuchnia

Nasza kuchnia dba każdego dnia, aby nasi goście nie wychodzili głodni ze stołówki. Wyżywienie skłąda się z trzech posiłków, śniadania i kolacje są w formie bufetu, nastomiast obiady są podawane do stolika

O NAS

Na terenie obiektu znajdują się

Trzy budynki hotelowe

Domki kampingowe

Dwa place zabaw oraz sala zabaw dla dzieci

Boisko do koszykówki, piłki nożej oraz siatkówki

Stoły do ping-ponga

Dwie siłownie zewnętrzne

Gabinet masażu klasycznego

Parking

Google

Wirtualny Spacer

Zapraszamy do kontaktu, w sprawie rezerwacji indywidualnej lub grupowej, organizacji przyjęcia, konferencji lub innej uroczystości.

Lokalizacja
ul. 6-go Marca 13, 76-032 Mielno

Galeria Zdjęć

Zachęcamy do rezerwacji pobytu

Ośrodek Wypoczynkowy Krokus - Między morzem, a jeziorem